Jedyna taka szkoła pływania

Zajęcia pozalekcyjne to wspaniała forma rozwoju i nauki dla dziecka. Pływanie jest chyba jedyną dyscypliną, którą można uprawiać już od 3 miesiąca życia.

Cieszy mnie, gdy słyszę od rodziców:

„Moje maleństwo zmniejszyło swoje napięcie mięśniowe” czy „Moje dziecko staje się o wiele silniejsze”.

Tak, to dzięki lekcjom pływania, niemowlaki już od 3 miesiąca życia mogą oswajać się z wodą, wspierać swój rozwój, a przede wszystkim świetnie się bawić. Takie właśnie zajęcia oferuje szkoła Pływające Dzieciaki, która przy użyciu piosenek i zabaw uczy i wspiera rozwój malucha.

Wspólna zabawa na lekcji rodzica z dzieckiem to doskonały czas na pogłębianie więzi rodzica z dzieckiem i oczywiście, może stanowić wspaniały początek wspólnej pasji.

Gdy dziecko jest gotowe na samodzielne lekcje, tj. osiągnie 3 rok życia, instruktorzy Pływających Dzieciaków, korzystając ze spójnego programu nauczania poprowadzą Twoje dziecko w świat wodnej przygody. U nas Twój maluch będzie bezpieczny i szczęśliwy. Dwuosobowe grupy, przeszkoleni instruktorzy i bajkowy program nauczania spowodują, że Twoje dziecko będzie się czuło jak przysłowiowa Ryba w wodzie.

Jesteśmy jedyną z niewielu szkół, które w procesie nauczania nie używają sprzętu wypornościowego, takiego jak makarony czy motylki. Dzięki czemu dziecko o wiele szybciej osiąga samodzielność w wodzie, nie traci własnej pływalności, a przede wszystkim osiąga idealną pozycję ciała i pracuje nad swoją pływalnością, co jest niezmiernie ważne przy nauce techniki pływania.

Pływające Dzieciaki, dzięki spójnemu programowi nauczania i poziomom, na bieżąco dają informację rodzicom jaki poziom dziecko osiąga, jakie elementy opanowało i czego jeszcze będzie się uczyło. Bardzo szanujemy klienta i  jego wybór, więc z myślą o Was wprowadziliśmy również raporty postępów, projekt aktywny rodzic i wiele innych, a zapisując dziecko do nas otrzymujesz usługę zgodną z przedstawianą ofertą.

Kadra Pływających Dzieciaków, oprócz szkoleń wewnętrznych, bardzo mocno inwestuje w rozwój wiedzy. Już od września 2018 program nauczania został poszerzony o ćwiczenia profilaktyczne oraz pływanie korekcyjne. Efekty naszej pracy z dziećmi widoczne są nawet podczas zawodów pływackich, gdzie często dzieci konkurują z klubami sportowymi. Nasza dewiza: „Sport dla zabawy i samorealizacji dziecka” doskonale się sprawdza.

Justyna Werbel – Właścicielka Szkoły Pływające Dzieciaki